Elan
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 171.4m², Gənclik m.
14.04.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 580040
ev10.az
Vasitəçi
517.000 AZN
3.016 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 580040
Sahə
171.4 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
17 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Zumrud Residence -də 4 Otaqlı Kupçalı Mənzil Satılır ! **************************************************************************** Bina: Zümrüd Residence. Sənəd: Çıxarış(Kupça). Mərtəbə : 5/17. Sahə : 171.40 kv. Otag : 4(Qanuni). **************************************************************************** Ünvan : N.Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov metrosu, Balaəmi Dadaşov küçəsi, HEYDƏR ƏLİYEV MƏRKƏZİNİN YANI
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
149.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
14.05.2026
evv.az
%
+994512774377
130.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
14.05.2026
evv.az
%
+994512324701
420.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
bina.az
%
(070) 271-59-58
130.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026
www.evv.az
%
(051) 232-47-01
280.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 28 may qəs. / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
emlak.az
%
(050) 322-06-85
62.500 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
14.05.2026