Elan
Kristal 1
14.04.2026
+2 şəkil
Elan nömrəsi: 579679
yeniemlak.az
Vasitəçi
123.000 AZN
2.321 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-375-84-16
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 579679
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
53 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Ən çox baxılan
295.000 AZN
Bakı ş səbail r dəniz kənarı küç
Bakı. Səbail
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-919-02-09
055-838-02-09
215.000 AZN
Məhəmməd hadi küçəsi əhmədli metronun çıxışı
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-222-82-27
175.000 AZN
Bakı ş xətai r cavanşir küçəsi 21
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-919-02-09
055-838-02-09
190.000 AZN
Ukrayna dairesi
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-14-99
109.000 AZN
N tusi
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-51
490.000 AZN
Səməd vurğun
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-70
88.000 AZN
Xətai rayonu gəncə praspekti 10
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-384-48-94
335.000 AZN
Rəsul rza
Bakı. Səbail
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-70
184.000 AZN
Əsəd əhmədov
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-39
65.000 AZN
Saray h mtk
Bakı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-887-09-86
051-783-77-31
138.500 AZN
Yeni gunewli
Bakı. Suraxanı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-372-23-10
055-213-05-86
135.000 AZN
Naxcivanskiy kuc
Bakı. Nizami
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-308-08-80
177.000 AZN
Xudu memmedov
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-555-45-64
126.000 AZN
Aga neymetulla kuc
Bakı. Nərimanov
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-260-61-31
203.000 AZN
Park bulvar
Sumqayıt. Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-745-53-35