Elan
Baxca weher 8 3mertebe 107kv 3 otaq
14.04.2026
+11 şəkil
Elan nömrəsi: 579678
yeniemlak.az
Vasitəçi
72.000 AZN
673 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-324-56-77
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
14.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 579678
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
107 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Temirli evdi.Temiz 3 otaqdi.Ev kreditdedir.10 ili odenilib. 15 ili qalir.Ayligi 800m.Ele 72000m istiyir.Qaliq bu gune 10000m.dir. Elaqe tel.050 324 56 77
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
78.000 AZN
Masazır
Masallı. Masallı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-202-72-25
145.000 AZN
Sumqayıt
Sumqayıt. Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-649-00-11
215.000 AZN
Neftciler metro
Bakı. Nizami
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-44
115.000 AZN
Sumqayıt
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-649-00-11
95.000 AZN
13 cü mkr
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
051-547-45-95
252.000 AZN
Həsənbəy zərdabi
Bakı. Yasamal
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-18
625.000 AZN
Bakı ş nərimanov r azadlıq pr
Bakı. Nərimanov
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-919-02-09
055-838-02-09
340.000 AZN
Dilarə əliyeva
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-70
295.000 AZN
Bakı ş səbail r dəniz kənarı küç
Bakı. Səbail
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-919-02-09
055-838-02-09
215.000 AZN
Məhəmməd hadi küçəsi əhmədli metronun çıxışı
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-222-82-27
175.000 AZN
Bakı ş xətai r cavanşir küçəsi 21
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-919-02-09
055-838-02-09
190.000 AZN
Ukrayna dairesi
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-14-99
109.000 AZN
N tusi
Bakı. Xətai
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-37-51
490.000 AZN
Səməd vurğun
Bakı. Nəsimi
14.05.2026