Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m², Həzi Aslanov m.
13.04.2026
+4 şəkil
Elan nömrəsi: 578995
bina.az
Vasitəçi
190.000 AZN
2.317 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Xudu Məmmədov küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 835-27-27
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 578995
Sahə
82 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tecili Satilir Qazlı Kupcalı Menzil Xetai r Hazi Aslanov M 3 otaglı menzil / 2 otagdan duzelmə Sahə - 82 kv m 18 mərtəbənin / 8 mərtəbəsi Real alıcıya Endirim Olunacaq Ofis Haqüi -1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
135.000 AZN
Bulvar levent yaşayış kompleksi
Sumqayıt. Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-887-09-86
051-783-77-31
98.000 AZN
Sumqayıt şəhəri 1 mikrorayon
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-887-09-86
051-783-77-31
410.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 3 otaqlı mənzil 100m², 28 May m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
%
98.500 AZN
Sumqayıt şəhəri 4 mikrorayon
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-887-09-86
051-783-77-31
85.000 AZN
Qurtuluş 93
Bakı
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-202-72-25
69.000 AZN
Sumqayıt şəhəri 4 cü mikrorayon 5 4 1 otaq
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-603-17-77
055-930-87-77
077-399-87-77
59.000 AZN
4 cu mikr
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
070-206-75-44
055-206-75-44