Xezri residence
13.04.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 578699
yeniemlak.az
Vasitəçi
180.000 AZN
2.169 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-375-84-16
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 578699
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
83 m2
Mərtəbə
10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Ən çox baxılan
134.000 AZN
Qreen housun yanı yeni tikili
Sumqayıt
14.05.2026
yeniemlak.az
%
050-216-05-99
165.000 AZN
Qara qarayev prospekti
Bakı. Nizami
14.05.2026
yeniemlak.az
%
055-308-08-80
147.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 555-45-64
102.990 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 73 m², Ceyranbatan q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
%
(010) 418-75-18
82.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
%
(050) 202-72-25
560.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
14.05.2026
bina.az
(010) 320-97-97
720.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 120m², Xətai m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
%
215.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 65m², Azadlıq m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
%
272.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 80.1m², Nizami m.
Bakı
14.05.2026
ev10.az
228.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m², Nəsimi m.
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
490.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 149 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
14.05.2026
bina.az
%
(010) 239-55-26
110.000 AZN
Gəncə / Köhnə tikili
Gəncə. Gəncə
14.05.2026
lalafo.az
%
(050) 767-02-84
213.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², Əhmədli m.