Elan
Masazir qesebesi qurtulus 93 yasayis kompleksi
13.04.2026
+12 şəkil
Elan nömrəsi: 577506
yeniemlak.az
Vasitəçi
64.000 AZN
1.829 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-511-00-23
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 577506
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
35 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Masazir Qesebesi Qurtuluş 93 Yaşayiş kompleksinde 6 mertebeli binanin 2ci mertebesinde 2 otaqli menzil satilir!Binanin suyu isigi daimidi,qaz xetti cekilib bu il erzinde verilecek!Merkezi istilik sistemidi!Telefon ve kabel xetti var!Kupca var!Menzil Dovlet ipotekasina yararlidi! DAXILI KREDIT YOXDU! Kompleksde Sakinler ucun her cur werait qurulub,Mekteb,Uwaq BAgcasi,Eylence merkezi,idmaz zali,Uzguluculuk ve.s. 525 nomreli Avtobus Memar ecemiden Qurtulus 93 ile mesafesi 20 deqiqelik yoldu Etrafli melumat almaq ucun buyurun zeng ede bilersiz! OFIS HAQQI-1%FAIZ
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
110.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 64 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
%
(055) 200-05-92
171.500 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m², Azadlıq Prospekti m.
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
bina.az
%
(050) 518-25-24
280.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 115 m², Qara Qarayev m.
Bakı. Nizami
14.05.2026
bina.az
%
(070) 222-34-69
90.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 60 m², Xırdalan
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
(070) 855-55-23
207.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 67 m², Azadlıq Prospekti m.
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
bina.az
%
(050) 518-25-24
180.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
14.05.2026
bina.az
%
(055) 844-20-11
84.900 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 53 m², Saray q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az