Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², İnşaatçılar m.
13.04.2026
Elan nömrəsi: 577450
bina.az Vasitəçi
188.000 AZN 1.709 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal Əsəd Əhmədov küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 577450
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 110 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 21 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
!!! COX COX TECILI !!! Yeni Yasamalda, 77-nomreli avtobusun son dayanacaginda 3 otaqdan 2 otaga duzelme, ela temirli menzil satilir. Binanin tam yaxinliginda mekteb, usaq baxcasi, avtobus dayanacagi ve s. iase obyektleri yerlesir. QIYMET- 188000 AZN OFIS haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar