Elan
Satılır 2 otaqlı 78 m2 yeni tikili Yeni Yasamal
13.04.2026
+5 şəkil
Elan nömrəsi: 577444
emlak.az
Vasitəçi
190.000 AZN
2.436 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 331-50-60
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
13.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 577444
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
78 m2
Mərtəbə
10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
- Təcili satılır.-190.000 AzN - Yeni Yasamalda 2 otaqlı təmirli mənzil - Ünvan.- Bakı şəhəri,Yeni Yasamal qəs, Dadaş Bünyadzadə küç 9, Bolmarket və Bravo marketin yanında, Bazar Storun arxasındakı kompleksdə - Lahiyə.- Yeni tikili - Mərtəbəsi.- 18/10 - Sahəsi.- 78 kv.m - Otaq sayı.- 2 otaq - Evin cəhəti (istiqaməti).- Orta, Gündəşən, İşıqlı mənzildir. - Kommunal.- Qaz, Su,İşıq daimidir. Kabel TV, İnternet var. - Hamam-tualet.- Bir yerdə - Polu parketdir - İstilik sistemi.- Kombidir - Sənədi.- Kupça .İpotekaya yararlı - Yaxınlıqda.-Metro.-İnşaatçılara 10-15 dəqiqəlik məsafə və 286 nömrəli məktəb - Qiymət 190.000 AZN. - Ofis haqqı .- 1 %-dir.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
110.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 64 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron
14.05.2026
bina.az
%
(055) 200-05-92
171.500 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m², Azadlıq Prospekti m.
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
bina.az
%
(050) 518-25-24
280.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 115 m², Qara Qarayev m.