Elan
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 223 m², Nəriman Nərimanov m.
12.04.2026
+19 şəkil
Elan nömrəsi: 576503
bina.az
Vasitəçi
700.000 AZN
3.139 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Təbriz küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
(050) 209-36-49
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
12.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 576503
Sahə
223 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
16 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Nerimanov metrosundan 3 deqiqelik piyada mesafede yerleshen 16 mertebeli yeni tikili binanin 4 ci mertebesinde ela temirli 4 otaqli menzil satilir.Menzilin balkonlarindan parka gozel qarshisi alinmayan menzere acilir.Binanin suretli liftleri,yeralti ve yerustu parkinqi movcuddur.Liflterden biri birbasha qaraja enir.Etrafinda butun iashe obyektler var..Senedler tam qaydasindadir,menzil ipotekaya yararlidir.Etrafli melumat ucun zeng vura bilersiniz.Alici terefden ofisin xidmet haqqi 1 faiz teshgil edecek.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
316.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
14.05.2026
bina.az
%
(070) 222-48-87
390.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 8-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
14.05.2026
www.evv.az
%
(055) 431-36-33
240.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Montin qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
14.05.2026
bina.az
(050) 647-20-76
86.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili