Albalı uşaq bağçası
12.04.2026
Elan nömrəsi: 576088
yeniemlak.az Vasitəçi
185.000 AZN 1.623 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
12.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 576088
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 114 m2
Mərtəbə 21 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 14 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL Yeni Yasamal,Albalı Uşaq Bağçasına yaxın ? Bina: Premium yaşayış binası ? Mərtəbə: 21 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi ? Sahə: 114 m² ? Otaq sayı: 2 otaqlı ? Təmir: Möhtəşəm təmirli ? Sənəd: Çıxarış (kupça) var ? Status: İpotekaya yararlı ? İctimai nəqliyyata yaxın ? Parking imkanı ? Şəhərə rahat çıxış ? Qiymət: 185 000 AZN ? Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar