Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 115 m², Qara Qarayev m.
12.04.2026
+21 şəkil
Elan nömrəsi: 574746
bina.az
Vasitəçi
334.999 AZN
2.913 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nizami Əlif Hacıyev küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
(050) 973-10-00
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
12.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 574746
Sahə
115 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Ən çox baxılan
186.000 AZN
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m², Yeni Yasamal q.
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
%
(070) 200-63-92
147.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
%
(070) 494-43-32
315.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², Gənclik m.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
210.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m², Dərnəgül m.
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
bina.az
%
(051) 647-57-69
250.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 120m², İnşaatçılar m.
Bakı
13.05.2026
ev10.az
%
155.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 57 m², 8 Noyabr m.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
479.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m², Gənclik m.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
%
(051) 647-57-69
85.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², Xırdalan