Elan
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 121 m², Şah İsmayıl Xətai m.
12.04.2026
+9 şəkil
Elan nömrəsi: 574012
bina.az
Vasitəçi
445.000 AZN
3.678 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Xocalı prospekti
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
(010) 434-45-08
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
12.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 574012
Sahə
121 m2
Mərtəbə
11 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
17 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Təcili satış! Prestijli kompleks! ●OTAQ: 3 ●SAHƏ: 121 kv.m. ●MƏRTƏBƏ: 11/17 ●TƏMİR: var ●ÜSTÜNLÜKLƏR: 📌Yaxşı planlaşdırma. 📌İşıqlı və geniş. 📌Hündür tavanlar. 📌Böyük həyət. 📌Yeraltı parkinq. 📌Mühafizə. ✅İnfrastruktur yaxşı inkişaf edib: park zonası, mağazalar, salonlar, restoranlar. ✅“Xətai” metrosuna 5 dəqiqəlik piyada məsafədə. Rahat yaşayış və investisiya üçün əla variant! ************** Срочная продажа! Престижный комплекс! ●КОМНАТА: 3 ●ПЛОЩАДЬ: 121 кв.м. ●ЭТАЖ: 11/17 ●РЕМОНТ: есть ●ПРЕИМУЩЕСТВА: 📌Хорошая планировка. 📌Светлая и просторная. 📌Высокие потолки. 📌Большой двор. 📌Подземный паркинг. 📌Охрана. ✅Хорошо развита инфраструктура: парковая зона, магазины, салоны, рестораны. ✅В 5 минутах ходьбы от м. «Хатаи». Отличный вариант для комфортной жизни и инвестиций!
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
270.000 AZN
Mir cəlal küç
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-56-44
75.000 AZN
Bağça şəhərin yani akasya sülh prospekti