Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m², Masazır q.
12.04.2026
+7 şəkil
Elan nömrəsi: 574010
bina.az
Vasitəçi
91.000 AZN
1.625 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Abşeron Masazır Əliağa Vahid küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 377-77-64
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
12.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 574010
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
56 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
14 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
KUPCA...QAZ...Masazirda esas yolda duz golunun yaninda Masazirin elit binalari sayilan,,YENI MASAZIR,,yawayiw kompleksinde 11 mertebeli binanin 4cu mertebesinde sahesi 56kv olan 2 otaqa mukemmel bolunmuw ela temirli menzil satilir.binanin bloklari mermerle dowenib.binaya ve lifte giriw kartladir.tehlukesizlik xidmeti yuksek seviyyede heyata kecirilir.binanin erazisinde yawayiw ucun zeruri olan butun infrastruktur var.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
132.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 55 m², Qaraçuxur q.
Bakı. Suraxanı
13.05.2026
bina.az
%
(099) 876-00-05
455.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 170m², 8 Noyabr m.
Bakı
13.05.2026
ev10.az
%
265.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 75 m², Nərimanov r.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
%
(055) 570-67-60
192.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 78 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
%
(050) 209-37-82
285.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m², Nəriman Nərimanov m.