Elan
Kristal 1
11.04.2026
+3 şəkil
Elan nömrəsi: 572902
yeniemlak.az
Vasitəçi
83.000 AZN
2.075 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Xırdalan.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-680-44-64
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
11.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 572902
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
40 m2
Mərtəbə
13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
13 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Salam,Xirdalanda 2 ve 9 sayli mektebe yaxin boyuk bir kompleksde menzili satiwa teqdim edirik,ofisin xidmet haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
155.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 50 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
%
(077) 382-12-12
290.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 107 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
%
(055) 556-56-66
540.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 150 m², Nəsimi r.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
%
(055) 570-67-60
173.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m², Əhmədli m.
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
%
(055) 556-56-66
249.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m², 28 May m.
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
bina.az
(055) 570-67-60
185.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Montin qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
www.evv.az
%
(070) 808-14-25
135.000 AZN
Sumqayıt / 4-cü mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
(051) 370-74-34
110.000 AZN
Sumqayıt / 16-cı mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
yeniemlak.az
(050) 500-17-77
1.200 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
(070) 220-89-04
136.500 AZN
Bakı / Nizami / 8-ci kilometr / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
13.05.2026
bina.az
(055) 482-39-96
215.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
13.05.2026
bina.az
(050) 222-62-81
150.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Köhnə tikili