Nəsib bəy yusifbəyli küç
11.04.2026
Elan nömrəsi: 572887
yeniemlak.az Vasitəçi
383.000 AZN 3.830 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
11.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 572887
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 100 m2
Mərtəbə 20 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 15 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
SATILIR – ZİRVE RESIDENCE-də PREMIUM MƏNZİL Qiymət: 383 000 AZN – əşyasız 393 000 AZN – tam əşyalı 30 000 AZN ENDİRİM OLUNUB! İpotekaya yararlıdır Ünvan: Nəsimi rayonu, Azadlıq prospekti və Nəsib bəy Yusifbəyli küçələrinin kəsişməsi Bina: Zirvə Residence Mənzil haqqında: 2 otaqdan 3 otağa ideal şəkildə düzəldilib Şəxsi istifadə üçün yüksək səviyyədə təmir olunub Yelçəkəndir – şəhər və dəniz mənzərəli Qaz, su, işıq daimidir 100% yaşayışlı bina Kommunikasiya və istilik: Kombi sistemi Radiator + isti pol Əlavə üstünlüklər: 2 mərtəbəli yeraltı parking Prestijli və rahat yerləşmə Ətrafında: Ağ Çiçəyim, Travmatologiya Mərkəzi, Bakı Sağlamlıq Mərkəzi və Tibb Universiteti Əlaqə üçün yazın / zəng edin Xidmət haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar