Saray
11.04.2026
Elan nömrəsi: 572535
yeniemlak.az Vasitəçi
34.000 AZN 374 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
11.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 572535
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 91 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 14 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
HAZIR 4%Lİ KİRAYƏ MƏNZİL SATILIR.... Abşeron rayonu, Saray Yaşayış Kompleksində, 14 mərtəbəli yeni binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 91 m² olan, tam təmirli, qanuni 2 otaq mənzil satılır. Binada tam yaşayış var, 2 sürətli lift, kombi istilik sistemi, qaz, su və işıq daimidir. Mənzildə yaşayış olmayıb. MTK-nın ərazisi mühafizə və kamera sistemi ilə təmin olunub. İlkin ödəniş – 34 000 Azn Kredit Müddəti – 22 il 8 ay Aylıq ödəniş: 648 Azn Şərtlər : 1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciyyət edə bilər 2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır 3. Kredit yaşı max. 70 yaşa”dək 4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa”dək XİDMƏT HAQQI: 1500 AZNHAZIR 4%Lİ KİRAYƏ MƏNZİL SATILIR.... Abşeron rayonu, Saray Yaşayış Kompleksində, 14 mərtəbəli yeni binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi m² olan, tam təmirli, qanuni 2 otaq mənzil satılır. Binada tam yaşayış var, 2 sürətli lift, kombi istilik sistemi, qaz, su və işıq daimidir. Mənzildə yaşayış olmayıb. MTK-nın ərazisi mühafizə və kamera sistemi ilə təmin olunub. İlkin ödəniş – 34 000 Azn Kredit Müddəti – 22 il 8 ay Aylıq ödəniş: 648 Azn Şərtlər : 1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciyyət edə bilər 2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır 3. Kredit yaşı max. 70 yaşa”dək 4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa”dək XİDMƏT HAQQI: 1500 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar