Əsəd əhmədov küçəsi
11.04.2026
+8 şəkil
Elan nömrəsi: 572516
yeniemlak.az
Vasitəçi
179.000 AZN
2.712 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-568-00-25
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
11.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 572516
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
66 m2
Mərtəbə
18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
10 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
? İnşaatçılar metrosunun yaxınlıgında – Əla təmirli, kupçalı 3 otaqlı mənzil satılır! ✅ Sahə: 66 m² ✅ Otaq: 3 otaq – geniş, işıqlı və funksional plan ✅ Mərtəbə: 10/18 ✅ Təmir: Əla keyfiyyətli dizayn təmiri ✅ Sənəd: KUPÇA (Çıxarış) ✅ Ətraf: Məktəb, bağça, market, dayanacaq – hamısı addımlıq məsafədə ? Qiymət:179.000 AZN ? Qeyd: Real alıcıya yerində endirim olacaq! ? Ofis haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
57.000 AZN
Sumqayıt şəhəri
Sumqayıt. Sumqayıt
13.05.2026
yeniemlak.az
%
055-201-41-86
113.000 AZN
Xırdalan ş
Xırdalan
13.05.2026
yeniemlak.az
%
055-369-65-05
152.000 AZN
Suraxanı rayon yeni günəşli qəsəbəsi ab
Bakı. Suraxanı
13.05.2026
yeniemlak.az
%
077-444-27-46
123.000 AZN
Bakıxanov razin qəs s qocayev küç
Bakı. Sabunçu
13.05.2026
yeniemlak.az
%
010-252-04-91
185.000 AZN
Həzi aslanov
Bakı. Xətai
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-222-14-99
240.000 AZN
Atatürk prospekti
Bakı. Nərimanov
13.05.2026
yeniemlak.az
%
070-248-04-54
227.000 AZN
Adil memmedov kucesi
Bakı. Binəqədi
13.05.2026
yeniemlak.az
%
050-209-36-40
92.000 AZN
1 cı mıkrorayon
Sumqayıt
13.05.2026
yeniemlak.az
%
055-604-84-09
070-604-84-09
178.000 AZN
20 yanvar küç
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
yeniemlak.az
%
077-324-09-07
190.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
%
(055) 807-34-11