Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 81 m², Həzi Aslanov m.
11.04.2026
Elan nömrəsi: 571791
bina.az
Vasitəçi
185.000 AZN
2.284 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
(070) 898-08-89
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
11.04.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 571791
Sahə
81 m2
Mərtəbə
8 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
17 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Həzi Aslanov m/st kfc çıxışında yeni tikili 17/8mərtəbədə 81kv skvoznoy ,2 balkonlu 1otaqdan 2 otağa düzəlmə geniş KUPÇALI,İPOTEKAYA YARARLI mənzil 185000 AZN satılır.Su,qaz,işıq daimidir.Binanı şəxsi,çəni,şəxsi generatoru var.Məktəblər,bağçalar,isupermarketlər,apteklər və bir çox lazımi iaşə obyektləri yaxında fəaliyyət göstərir.Ümumiyyətlə infrastrultur çpx-çox əlverişlidir.Binalar,girişlər,liftlər 24saat kamera nəzarətindədir.Alan uduzmaz layihədir.Şirkət haqqı 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
180.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
%
(070) 670-04-70
620.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 145 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
13.05.2026
bina.az
%
(050) 801-11-63
265.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Nəsimi
13.05.2026
bina.az
%
(050) 224-61-36
(050) 497-90-97
76.500 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m², Masazır q.
Bakı. Abşeron