Xırdalan şəhəri kristal abşeron yaşayış kompleksi
09.04.2026
Elan nömrəsi: 569947
yeniemlak.az Vasitəçi
41.000 AZN 683 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Xırdalan.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
09.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 569947
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 60 m2
Mərtəbə 13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 3 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xırdalan şəhəri, Kristal Abşeron yaşayış kompleksində 13 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində tam təmirli 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb.Mənzilin sahəsi 60 kv/m-dir.MƏNZİL 8%-Lİ DÖVLƏT İPOTEKASINDADIR . QALIQ BORC 72.000 AZN AYLIQ 620 AZN MÜDDƏT: 287 ay İLKİN ÖDƏNİŞ:41.000 AZN Xidmət haqqı: 1000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar