Salamzadə küç
08.04.2026
Elan nömrəsi: 568166
yeniemlak.az Vasitəçi
395.000 AZN 2.724 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
08.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 568166
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 145 m2
Mərtəbə 18 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yasamal rayonu, Qələbə dairəsinin yani Salamzadə küçəsində (Yasamal Polis İdarəsinin yaxınlığında), İnşaatçılar metrosuna cəmi 5 dəqiqəlik piyada məsafədə yerləşən yeni tikilidə 3 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 18 mərtəbəli binanın 17-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 145 kv.m-dir və yüksək səviyyədə, zövqlə təmir olunub. Otaqlar geniş və rahat planlaşdırılıb. Mənzildə qaz, su və işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Binanın infrastrukturu olduqca əlverişlidir – aşağı mərtəbədə Bravo market, aptek, Azza şirniyyat mağazası, dərzi və digər iaşə obyektləri fəaliyyət göstərir. Sənəd çıxarışdır (kupça), mənzil ipotekaya yararlıdır. Qiymət: 395 000 AZN Ofis haqqı: 1% Mənzilə baxış keçirmək və ətraflı məlumat almaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar