Yeni günəşli d massiv
08.04.2026
Elan nömrəsi: 567544
yeniemlak.az Vasitəçi
112.000 AZN 2.605 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Suraxanı Yeni Günəşli
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
08.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 567544
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro Həzi Aslanov
Sahə 43 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
112.000 MANAT!!! ƏLA FÜRSƏT!!! Yeni Günəşli D massivində 2 OTAQLI mənzil çıxarılır. 1 otaqdan 2 otağa düzəlib. 10 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir. Qismən əşyalı verilir. Leninqrad proyektidir. Ümumi sahəsi 43 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Sənəd KUPÇALIDIR. QİYMƏT: 112.000 AZN XİDMƏT HAQQI: Evin nağd dəyərinin 1 %-i Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!
Zəng et
Bənzər elanlar