Satılır 3 otaqlı 114 m2 yeni tikili Şah İsmayıl Xətai m.
08.04.2026
Elan nömrəsi: 567142
emlak.az Vasitəçi
330.000 AZN 2.895 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
08.04.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 567142
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 114 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xətai metrosuna yaxın elit binalarından sayılan möhtəşəm kompleksdə əla təmirli mənzil satılır. 5/17 mərtəbə Ümumi sahə: 114 m² 3 otaqlı Təmiri: təmirsiz (podmayak) Sənəd: Çıxarış (Kupça) Qiymət: 330 000 AZN Xidmət haqqı: Müştəridən 1% Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz
Zəng et
Bənzər elanlar