Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Bineqedi qesebesi
26.03.2026
Elan nömrəsi: 541956
yeniemlak.az
Vasitəçi
89.500 AZN
746 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-614-90-09
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
26.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 541956
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Metro
Azadlıq Prospekti
Sahə
120 m2
Torpaq sahəsi
3 sot
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Bineqedi qesebesi cume mecidin yaxinliginda marsurut yoluna yaxin 3otaqli heyet evi satilir.ev qosadas kursulu sexsi tikilme evdi.evin temiri yaxsi vezyetdedir otaqlari genisdir.evin boyuk heyeti var metbex mebeli kombi bezi esyalar qalacaq.kommunallar hamisi qaydasinda sened belediyye real aliciya endirim olunacaq
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
83.000 AZN
Abşeron / Fatmayı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
30.08.2026
bina.az
250 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
bina.az
145.000 AZN
Abşeron / Saray / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
30.08.2026
yeniemlak.az
495.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
bina.az
250 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
bina.az
600 AZN
Bakı / Binəqədi / 6-cı mikrorayon / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
30.08.2026
bina.az
585.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
bina.az
180.000 AZN
Bakı / Xəzər / Şüvəlan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
tap.az
38.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
30.08.2026
tap.az
3.500 AZN
Bakı / Nərimanov / Həyət evi - Villa
Bakı. Nərimanov
30.08.2026
bina.az
240.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
bina.az
100.000 AZN
Bakı / Xəzər / Dübəndi / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
bina.az
650 AZN
Bakı / Səbail / Badamdar qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
30.08.2026
yeniemlak.az
165.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
30.08.2026
yeniemlak.az
94.000 AZN
Abşeron / Saray / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
30.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun