Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
25.03.2026
Elan nömrəsi: 540008
emlak.az
Mülkiyyətçi
150.000 AZN
625 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Sumqayıt. Sumqayıt Corat-1,Ev-275/B
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
25.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 540008
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
240 m2
Otaq sayı
6 otaq
Kredit
Kreditsiz
Ev 2 mərtəbəlidir. Evdə kombi sistemi,internet var. Ev bəzi əşyalarla birlikdə satılır. Evdə və həyətdə mətbəxi var. Qarajı var.
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
6.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
30.08.2026
bina.az
5.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Bilgəh qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
30.08.2026
bina.az
33.300 AZN
Xırdalan / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
30.08.2026
ev10.az
250.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
30.08.2026
ev10.az
68.000 AZN
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
Sumqayıt. Sumqayıt
30.08.2026
tap.az
65.000 AZN
Abşeron / Saray / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
30.08.2026
tap.az
115.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Qaraçuxur qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
30.08.2026
tap.az
90.000 AZN
Xudat / Həyət evi - Villa
Xudat. Xudat
30.08.2026
emlaktap.az
47.000 AZN
Gəncə / Həyət evi - Villa
Gəncə. Gəncə
30.08.2026
tap.az
120 AZN
İsmayıllı / Həyət evi - Villa
İsmayıllı. İsmayıllı
30.08.2026
tap.az
180 AZN
İsmayıllı / Həyət evi - Villa
İsmayıllı. İsmayıllı
30.08.2026
tap.az
45.000 AZN
Zaqatala / Həyət evi - Villa
Zaqatala. Zaqatala
30.08.2026
tap.az
200 AZN
İsmayıllı / Həyət evi - Villa
İsmayıllı. İsmayıllı
30.08.2026
tap.az
13.500 AZN
Daşkəsən / Həyət evi - Villa
Daşkəsən. Daşkəsən
30.08.2026
tap.az
700.000 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı
30.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun