Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Bineqedi qesebesi
14.03.2026
Elan nömrəsi: 523117
yeniemlak.az
Vasitəçi
62.000 AZN
886 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-614-90-09
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
14.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 523117
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Metro
Azadlıq Prospekti
Sahə
70 m2
Torpaq sahəsi
0.7 sot
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Bineqedi qesebesi tam merkezde 179nomreli mektebe yaxin 2mertebe 3otaqli heyet evi satilir.ev qosadasdi.temiri yaxsi vezyetdedir otaqlari seliqelidi.133-170sayli marsurut yolunda yerlesir senedi Kupcadi.real aliciya endirim olunacaq mehlesi asfaltdi
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
67.000 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı
28.08.2026
tap.az
190.000 AZN
Bakı / Xəzər / Şağan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
28.08.2026
tap.az
65.000 AZN
Satılır 3 otaqlı həyət evi/bağ evi 100 m², Novxanı q.
Bakı. Abşeron
28.08.2026
bina.az
86.000 AZN
Satılır 4 otaqlı həyət evi/bağ evi 110 m², Binə q.
Bakı. Xəzər
28.08.2026
bina.az
120.000 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı
28.08.2026
tap.az
67.000 AZN
Bakı / Xəzər / Buzovna / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
28.08.2026
tap.az
250 AZN
Qəbələ / Həyət evi - Villa
Qəbələ. Qəbələ
28.08.2026
tap.az
350 AZN
Gəncə / Həyət evi - Villa
Gəncə. Gəncə
28.08.2026
tap.az
179.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Pirşağı qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
28.08.2026
tap.az
110.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Balaxanı qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
28.08.2026
tap.az
300 AZN
Xırdalan / Həyət evi - Villa
Bakı
28.08.2026
tap.az
300 AZN
Bakı / Sabunçu / Bilgəh qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
28.08.2026
tap.az
125.000 AZN
Abşeron / Mehdiabad / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
28.08.2026
tap.az
220 AZN
Bakı / Binəqədi / Çiçək qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
28.08.2026
tap.az
32.000 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı
28.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun