Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Satılır 4 otaqlı həyət evi/bağ evi 100 m², Binə q.
08.03.2026
Elan nömrəsi: 511504
bina.az
Vasitəçi
75.000 AZN
750 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xəzər Binə
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
(051) 488-00-04
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
08.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 511504
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
100 m2
Otaq sayı
4 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
Bine qesebesi savxozda 160nomreli marsurutun astanovkasina ve 218nomreli mektebe cox yaxin erazide asfalt yola 200metr Mesafede 1.8sotun icinde 4otaqli heyet evi satilir Komunallar qaydasindadir Real aliciya endirim olacaq Ofis haqqi 1%
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
12.000.000 AZN
Bakı / Səbail / Şıxov qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Səbail
26.08.2026
bina.az
60 AZN
Kirayə (günlük) / Həyət evi / Abşeron, Novxanı
Bakı. Abşeron
26.08.2026
evv.az
260.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Yeni Ramana / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
26.08.2026
bina.az
150 AZN
Bakı / Xəzər / Şüvəlan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
26.08.2026
bina.az
62.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
26.08.2026
bina.az
250.000 AZN
Gəncə / Həyət evi - Villa
Gəncə. Gəncə
26.08.2026
tap.az
95.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
26.08.2026
tap.az
75.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
26.08.2026
tap.az
72.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
26.08.2026
tap.az
95.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
26.08.2026
tap.az
139.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
26.08.2026
tap.az
81.000 AZN
Satılır, 4 otaqlı 3 sot bağ evi 120m², Pirşağı q.
Bakı. Sabunçu
26.08.2026
ev10.az
160 AZN
Qəbələ / Həyət evi - Villa
Qəbələ. Qəbələ
26.08.2026
bina.az
73.500 AZN
Bakı / Sabunçu / Məştağa qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
26.08.2026
bina.az
205.000 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
26.08.2026
bina.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun