Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
06.03.2026
Elan nömrəsi: 508943
tap.az
Vasitəçi
120 AZN
1 AZN/m2
Kirayə
Sumqayıt. Sumqayıt Sumqayıt ş.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(139) *** ** **
The service has been suspended! Your IP address has been restricted. 139.59.140.64 Please contact us: (055) 224-29-26
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
06.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 508943
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
84 m2
Otaq sayı
5 otaq
Kredit
Kreditsiz
Salam heyet evidi Yalniz Oglanlar elaqe saxlasin aileye verilmir 5 otaqdi 3 otaq doludu 2 otaq bowdu Tek qalmaq isdeyen 200azn iki nefer qalmaq isdeyen adama 110azn duwur komunal daxil Qaz su iwiq internet daimi Temmizkarliq mutleqdi Unvan Sumqayit Seher teze kotej Dejurnu kruqa yaxin Sumqayit kollece yaxin Qubadli icra hakimiyyetine yaxin 9 nomreli mektebe yaxin Marwurutlar 10-15-2 Yola yaxin mesafe 40m Odeniw bu bawdan alinir Qeyd etdiyim kimi temizkarliq mutleqdir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
73.000 AZN
Abşeron / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
26.08.2026
bina.az
146.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Məştağa qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
26.08.2026
tap.az
139.000 AZN
Qəbələ / Həyət evi - Villa
Qəbələ. Qəbələ
26.08.2026
tap.az
150 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
26.08.2026
tap.az
265.000 AZN
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
Sumqayıt. Sumqayıt
26.08.2026
tap.az
250 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
26.08.2026
tap.az
170.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Əmircan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
26.08.2026
tap.az
63.000 AZN
Bakı / Xəzər / Binə qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
26.08.2026
tap.az
128.000 AZN
Bakı / Xəzər / Qala / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
26.08.2026
bina.az
180 AZN
Göygöl / Həyət evi - Villa
Göygöl. Göygöl
26.08.2026
tap.az
220 AZN
Göygöl / Həyət evi - Villa
Göygöl. Göygöl
26.08.2026
tap.az
230 AZN
Göygöl / Həyət evi - Villa
Göygöl. Göygöl
26.08.2026
tap.az
140 AZN
Bakı / Binəqədi / 6-cı mikrorayon / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
26.08.2026
tap.az
70.000 AZN
Satılır, 2 otaqlı 3 sot bağ evi 36.5m², Azadlıq m.
Bakı
26.08.2026
ev10.az
260.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Nardaran qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
26.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun