Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Bakı / Qobu / Həyət evi - Villa
04.03.2026
Elan nömrəsi: 503619
tap.az
Mülkiyyətçi
28.000 AZN
467 AZN/m2
Satılır
Bakı. Abşeron Qobu Qobu qəs.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(139) *** ** **
The service has been suspended! Your IP address has been restricted. 139.59.140.64 Please contact us: (055) 224-29-26
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
04.03.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 503619
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
60 m2
Otaq sayı
2 otaq
Kredit
Kreditsiz
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
15.000 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı
25.08.2026
tap.az
365.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
bina.az
700 AZN
Bakı / Xəzər / Şüvəlan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
bina.az
600 AZN
Bakı / Həyət evi - Villa
Bakı
25.08.2026
tap.az
150 AZN
Bakı / Xəzər / Türkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
tap.az
535.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
tap.az
107.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Məştağa qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
25.08.2026
tap.az
250.000 AZN
Satılır, 7 otaqlı 10 sot bağ evi 320m², Aşağı Güzdək q.
Bakı. Abşeron
25.08.2026
ev10.az
90.000 AZN
Satılır, 3 otaqlı 2 sot bağ evi 80m², Xırdalan
Bakı
25.08.2026
ev10.az
150.000 AZN
Satılır, 3 otaqlı 2 sot bağ evi 95m², Əhmədli m.
Bakı
25.08.2026
ev10.az
257.000 AZN
Bakı / Xəzər / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
25.08.2026
bina.az
60.000 AZN
Satılır, 3 otaqlı 1 sot bağ evi 60m², Balaxanı q.
Bakı. Sabunçu
25.08.2026
ev10.az
79.500 AZN
Bakı / Sabunçu / Ramana qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
25.08.2026
bina.az
210.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Zığ qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
25.08.2026
bina.az
79.500 AZN
Abşeron / Masazır / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
25.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun