Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Bakı / Səbail / Badamdar qəs. / Həyət evi - Villa
28.02.2026
Elan nömrəsi: 493711
bina.az
Mülkiyyətçi
440.000 AZN
3.667 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Səbail Badamdar Birlik küçəsi 1 ci massiv 7 ci döngə
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
() *** ** **
Nömrə yoxdur
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
28.02.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 493711
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
120 m2
Otaq sayı
3 otaq
Kredit
Kreditsiz
Ev təcili satılır !!! 6 sot torpaqdı real alıcıya endirim olacaq . Sərəncamı var yenidir . Ev təmirlidi həyət genişdi . 2 çıxışı var
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
700 AZN
Bakı / Nərimanov / Həyət evi - Villa
Bakı. Nərimanov
24.08.2026
bina.az
850 AZN
Bakı / Sabunçu / Bakıxanov qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
24.08.2026
bina.az
43.000 AZN
Sumqayıt / Həyət evi - Villa
Sumqayıt. Sumqayıt
24.08.2026
tap.az
130.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Hövsan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
24.08.2026
bina.az
87.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Lökbatan qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Qaradağ
24.08.2026
ev10.az
35.000 AZN
Gəncə / Həyət evi - Villa
Gəncə. Gəncə
24.08.2026
tap.az
18.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Məştağa qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
24.08.2026
tap.az
160.000 AZN
Bakı / Xəzər / Buzovna / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
24.08.2026
bina.az
180.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Qaraçuxur qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Suraxanı
24.08.2026
bina.az
30.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Kürdəxanı qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
24.08.2026
bina.az
50 AZN
Quba / Həyət evi - Villa
Quba. Quba
24.08.2026
tap.az
390.000 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
24.08.2026
bina.az
49.000 AZN
Satılır / Həyət evi / Bakı, Binəqədi, Binəqədi qəs.
Bakı. Binəqədi
24.08.2026
evv.az
86.000 AZN
Satılır / Həyət evi / Gəncə
Gəncə. Gəncə
24.08.2026
evv.az
490 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
24.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun