Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Həyət evi - Villa
28.02.2026
Elan nömrəsi: 493554
tap.az
Mülkiyyətçi
120 AZN
2 AZN/m2
Kirayə
Bakı. Yasamal Yasamal Yasamal r.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(139) *** ** **
The service has been suspended! Your IP address has been restricted. 139.59.140.64 Please contact us: (055) 224-29-26
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
28.02.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 493554
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
52 m2
Otaq sayı
2 otaq
Kredit
Kreditsiz
3 qız var 1i axtarılır komunal biz terefinden odenilir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
50 AZN
Quba / Həyət evi - Villa
Quba. Quba
24.08.2026
tap.az
390.000 AZN
Abşeron / Novxanı / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
24.08.2026
bina.az
49.000 AZN
Satılır / Həyət evi / Bakı, Binəqədi, Binəqədi qəs.
Bakı. Binəqədi
24.08.2026
evv.az
86.000 AZN
Satılır / Həyət evi / Gəncə
Gəncə. Gəncə
24.08.2026
evv.az
490 AZN
Bakı / Binəqədi / Biləcəri qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Binəqədi
24.08.2026
tap.az
85.000 AZN
Gəncə / Həyət evi - Villa
Gəncə. Gəncə
24.08.2026
tap.az
43.500 AZN
Şirvan / Həyət evi - Villa
Şirvan. Şirvan
24.08.2026
tap.az
250 AZN
Quba / Həyət evi - Villa
Quba. Quba
24.08.2026
tap.az
77.000 AZN
Şirvan / Həyət evi - Villa
Şirvan. Şirvan
24.08.2026
tap.az
450 AZN
Xocavənd / Həyət evi - Villa
Xocavənd. Xocavənd
24.08.2026
binalar.az
85.000 AZN
Abşeron / Masazır / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
24.08.2026
tap.az
143.000 AZN
Abşeron / Saray / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
24.08.2026
tap.az
260.000 AZN
Xırdalan / Həyət evi - Villa
Bakı
24.08.2026
bina.az
450 AZN
Həyət evi - Villa
Bakı
24.08.2026
tap.az
35.000 AZN
Ağdaş / Həyət evi - Villa
Ağdaş. Ağdaş
24.08.2026
tap.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun