Populyar axtarışlar
Hazır ipoteka
Yeni tikili
Həyət evi
Kirayə
İcbari Əmlak Sığortası
Giriş
Qeydiyyat
Əsas
Elan
Xaçmaz / Həyət evi - Villa
27.02.2026
Elan nömrəsi: 490719
tap.az
Mülkiyyətçi
45.000 AZN
300 AZN/m2
Satılır
Xaçmaz. Xaçmaz Xaçmaz ş.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(139) *** ** **
The service has been suspended! Your IP address has been restricted. 139.59.140.64 Please contact us: (055) 224-29-26
Mənbə elana keç
Bu elan xarici mənbədən toplanıb. Əlaqə və tam detallar üçün original elana keçid edə bilərsiniz.
Elanın tarixi
27.02.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 490719
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə
150 m2
Otaq sayı
5 otaq
Kredit
Kreditsiz
Salam çox təcili satılır.35min tikintiyə xərci çıxıb.satış məqsədilə tikilməyib.alan uduzmaz. Səməd marketin yanı 1ci küçədə yerləşir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
115.000 AZN
Bakı / Xətai / NZS / Həyət evi - Villa
Bakı. Xətai
20.10.2026
evonline.az
270 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Həyət evi - Villa
Bakı. Xətai
20.10.2026
bina.az
350 AZN
Şəki / Həyət evi - Villa
Şəki. Şəki
20.10.2026
tap.az
400 AZN
Xırdalan / Həyət evi - Villa
Bakı
20.10.2026
bina.az
97.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Ramana qəs. / Həyət evi - Villa
Bakı. Sabunçu
20.10.2026
bina.az
200 AZN
Göygöl / Həyət evi - Villa
Göygöl. Göygöl
20.10.2026
tap.az
14.700 AZN
Abşeron / Mehdiabad / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
20.10.2026
tap.az
149 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
20.10.2026
bina.az
180.000 AZN
Gəncə / Həyət evi - Villa
Gəncə. Gəncə
20.10.2026
tap.az
149 AZN
Qəbələ / Həyət evi - Villa
Qəbələ. Qəbələ
20.10.2026
bina.az
120.000 AZN
Abşeron / Saray / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
20.10.2026
tap.az
100.000 AZN
Şamaxı / Həyət evi - Villa
Şamaxı. Şamaxı
20.10.2026
tap.az
96.500 AZN
Abşeron / Mehdiabad / Həyət evi - Villa
Bakı. Abşeron
20.10.2026
tap.az
280 AZN
Xırdalan / Həyət evi - Villa
Bakı
20.10.2026
lalafo.az
345.000 AZN
Bakı / Xəzər / Mərdəkan / Həyət evi - Villa
Bakı. Xəzər
20.10.2026
bina.az
AI elan analizi
Qiymət, vəziyyət və risk təhlili
Analiz hazırlanır...
Elanın məlumatları və şəkilləri yoxlanılır
Qısa yekun